Start Grudziądzkiej Karty Miejskiej 24.01.2024

24 stycznia 2024

Już działa Grudziądzka Karta Miejska w oparciu o bilet elektroniczny.
Grudziądzka Karta Miejska, to kompleksowe rozwiązanie ułatwiające komunikację w naszym mieście. W skład systemu i jego możliwości wchodzi:

  • Portal Pasażera BILETY.GRUDZIADZ.PL,Zarejestruj się na Portalu Pasażera bilety.grudziadz.pl i zarządzaj swoimi podróżami po mieście!
  • Aplikacja GRUDZIĄDZKA KARTA MIEJSKA

Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną Grudziądzkiej Karty Miejskiej, a następnie “Zarejestruj się”. Aplikacja dostępna w sklepie Google oraz Apple. Aplikacja przede wszystkim pełni funkcję wirtualnej karty miejskiej, oferując także szereg możliwości.

Link do pobrania aplikacji ze sklepu App Store (iOS): Apple App Store
Link do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play (Android): Sklep Play

  • Nowe kasowniki

Zastanawiasz się, jak efektywnie korzystać z nowych kasowników zainstalowanych w pojazdach grudziądzkiej komunikacji miejskiej? Za pomocą krótkich filmów dostępnych online, odpowiadamy na możliwe pytania pasażerów. Zakup biletu w kasowniku? Zobacz, jakie to proste.

Pamiętajcie

Najprostszym i najszybszym sposobem dołączenia do Grudziądzkiej Karty Miejskiej jest założenie konta w Portalu Pasażera na stronie bilety.grudziadz.pl lub w aplikacji. Z ich poziomu wyślesz także wniosek o wydanie fizycznej karty miejskiej jeżeli masz taką potrzebę. Wszystkie informacje dostępne są na stronie bilety.grudziadz.pl oraz naszej stronie transport.grudziadz.pl i stronie mzk.grudziadz.pl

Nauczeni doświadczeniem innych miast, w pierwszym okresie działania karty, czas wyrobienia jej w formie fizycznej wynosi do 1️⃣0️⃣ dni, natomiast korzystanie z elektronicznego biletu okresowego w aplikacji czy przypisanego do karty bankowej, działa od razu po uruchomieniu tej funkcji przez portalu pasażera.