Zmiana rozkładu linii AT

14 kwietnia 2021

W związku z trudną sytuacją epidemiczną, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od 15 kwietnia 2021 roku do odwołania wprowadzamy ograniczenie w kursowaniu linii AT. Autobusy począwszy od najbliższego czwartku kursować będą z częstotliwością co 20 minut.
Zmieniony rozkład dostępny jest na naszej stronie internetowej. Tramwaje linii nr T1 kursują bez zmian. Przypominamy, że pasażerowie przy przesiadce z autobusu na tramwaj mogą korzystać z linii regularnych, kursujących na trasie Rządz – Al. 23 Stycznia.
Ponadto prosimy o śledzenie bieżących informacji o sytuacji dotyczącej obsługi za pomocą aplikacji KiedyPrzyjedzie.pl (dostępnej bezpłatnie w sklepach Play i App Store) lub na stronie: http://grudziadz.kiedyprzyjedzie.pl
Informacje ogólne dostępne są także na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na fb.
Pragniemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań i podejmujemy działania, aby zapewnić pasażerom przewozy zgodnie z rozkładem jazdy, aby komunikacja miejska była bezpieczna dla naszych pasażerów. Problemy mają charakter przejściowy związany ze skutkami pandemii covid-19. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

PRACA W MIEJSKIM ZAKŁADZIE KOMUNIKACJI

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKA:

-KIEROWCA AUTOBUSU

-MOTORNICZY TRAMWAJU

-ELEKTROMECHANIK

Zmiana rozmiaru czcionki
Tryb wysokiego kontrastu