Otwarcie skrzyżowania przy ul. Południowej

8 października 2021
Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, od godzin porannych w poniedziałek przywrócony zostanie ruch wszelkich pojazdów w obrębie skrzyżowania ulic: Konstytucji 3 Maja – Południowej – Strażackiej.
Jednocześnie drogowcy informują, że na odcinku pomiędzy ulicami Łęgi a Rakowskiego nadal obowiązywać będzie ruch naprzemienny.
Powyższe zmiany wpłyną na funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Linia autobusowa za tramwaj AT kursować będzie po nie zmienionej trasie przez ulicę Kraszewskiego. W dalszym ciągu obowiązywać będzie dodatkowy przystanek – Kraszewskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Chełmińską.
Linia autobusowa nr 19, zarówno w kierunku osiedla Mniszek, jak i ulicy Poniatowskiego, kursować będzie nadal przez Dębowe Wzgórze i ulicę Rataja. Obowiązywać będzie dodatkowy przystanek – Łęgi. Z kolei linia autobusowa nr 10 w kierunku krańcówki Müller/Fabryka Świec nie będzie kursować przez osiedle Rządz, a od przystanku Konstytucji 3 Maja/Strażacka (nż.) autobus pojedzie przez ulice Południową i Szosę Toruńską w kierunku osiedla Mniszek. W kierunku al. 23 Stycznia trasa autobusu przebiegać będzie przez ulicę Magazynową, Dębowe Wzgórze i Konstytucji 3 Maja.
PRACA DLA KIEROWCY AUTOBUSU

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO KIEROWCY AUTOBUSU

POMAGAMY ZDOBYĆ UPRAWNIENIA

OFERUJEMY ATRAKCYJNE ZAROBKI

Zmiana rozmiaru czcionki
Tryb wysokiego kontrastu