Naprawa gwarancyjna torowiska – 12.08.2019 r. – zmiana organizacji ruchu w ulicy Legionów

7 sierpnia 2019

Informujemy, iż od 12 sierpnia br., w związku z realizacją kolejnego etapu napraw gwarancyjnych sieci tramwajowej, zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów, które dotychczas kursowały ulicą Legionów. Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały ulicą Piłsudskiego i Sikorskiego.

W związku z powyższym, wszystkie przystanki znajdujące się w ulicy Legionów nie będą funkcjonowały – w wyj. linii nr 13, która kursować będzie bez zmian wg obowiązującej trasy przejazdu.
Z uwagi na ograniczoną możliwość wjazdu i wyjazdu z pętli autobusowo – tramwajowej, korzystać z niej będą wyłącznie linie gminne nr 5, 6, 7, 16, według obecnie obowiązujących rozkładów jazdy.
Zmiana organizacja ruchu, może powodować wystąpienie kilkuminutowych odchyleń czasowych w stosunku do rozkładu jazdy. Prosimy pasażerów o wyrozumiałość.

Wszystkie zmiany organizacji ruchu, związane z naprawą gwarancyjną, mają charakter tymczasowy i potrwają do odwołania, jednak przewidywany termin zakończenia prac to koniec sierpnia, dotychczasowy rozkład komunikacji miejskiej powinien zostać przywrócony od 2 września br. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy wszystkich pasażerów.
Wszelkich informacji w zakresie zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej udziela Wydział Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu pod nr telefonu: 45 10 447 .

Brak komentarzy